Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~Adamo~ napisał:
Razem chodziliśmy do szkoły i śpiewaliśmy w jednym chórze, do szkoły postawowej nr 15. coś jeszcze?
No i patrz. Też chodziłem do 15 ki ale to o niczym nie świadczy. Na pewno nie o tym ze skoro chodziłem do 15 ki to dobrze znam rodzine księdza. Znasz grzeszki ks. Krzysztofa z podstawówki? Żałosne. Domyślam się kim jesteś i uważaj na to co będziesz tu pisał bo poopowiadam ja i coś może o Tobie? Hehe Nie bój się. Nie zniże się do twojego poziomu. Aha, rodziny nie znasz dobrze i ją zostaw w spokoju bo twojej nikt tu się nie czepia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
a ponadto forum jest po to aby wypowiadać się co się myśli i wie,skoro biskup ma teczki to dlaczego nie może mieć chłopaka?
A ja słyszałem Beata że puszczasz się z sąsiadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gsxr napisał:
No i patrz. Też chodziłem do 15 ki ale to o niczym nie świadczy. Na pewno nie o tym ze skoro chodziłem do 15 ki to dobrze znam rodzine księdza. Znasz grzeszki ks. Krzysztofa z podstawówki? Żałosne. Domyślam się kim jesteś i uważaj na to co będziesz tu pisał bo poopowiadam ja i coś może o Tobie? Hehe Nie bój się. Nie zniże się do twojego poziomu. Aha, rodziny nie znasz dobrze i ją zostaw w spokoju bo twojej nikt tu się nie czepia.
nie mam zamiaru czepiać się czyjejś rodziny, ale nie utwierdzaj sie w przekonaniu że krzysio jest święty.Na makach wszyscy dobrze wiedzą,że miał do wyboru aż trzy parafie czerniejów,ćmiłów i kaęczyn, ktory ksiądz doświadcza aztakiej łaski wyboru parafii? chyba jest coś nie halo i coś tu bardzo brzydko śmierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka_Czerniejowa napisał:
Akurat te informacje nie są wyssane z palca
PAMIĘTAJ! Chęć szkodzenia człowiekowi nigdy nie będzie dobrem. Miłego szlifowania szarych komórek. Kto sieje wiatr, zbiera burzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio edytowany 12 sierpnia 2009 r. o 22:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka_Czerniejowa napisał:
DOBRZE BARDZO SIE CIESZE ZE WSZYSCY BRONICIE KSIEDZA KRZYSIA PODSTAWKI OWSZEM WSZYSTKIE INFORMACJE TO PLOTKI USLYSZANE OD INNYCH.ZADOWOLENI?
pfff i po tak sie wadzic o to co ktory ksiadz zrobił no ludzie dajcie sobie siana,nie warto!!!!! zacznijcie myslec, ksieza to obłuda!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka_Czerniejowa napisał:
DOBRZE BARDZO SIE CIESZE ZE WSZYSCY BRONICIE KSIEDZA KRZYSIA PODSTAWKI OWSZEM WSZYSTKIE INFORMACJE TO PLOTKI USLYSZANE OD INNYCH.ZADOWOLENI?
Nie o zadowolenie tu chodzi, a prawdę, obiektywizm i zdrowy rozsądek. Oceniam czysto pragmatycznie zachowania ludzi w konkretnych sytuacjach i staram się zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Adamo~ napisał:
nie mam zamiaru czepiać się czyjejś rodziny, ale nie utwierdzaj sie w przekonaniu że krzysio jest święty.Na makach wszyscy dobrze wiedzą,że miał do wyboru aż trzy parafie czerniejów,ćmiłów i kaęczyn, ktory ksiądz doświadcza aztakiej łaski wyboru parafii? chyba jest coś nie halo i coś tu bardzo brzydko śmierdzi
Masz rację! Jak się ma plecy, to się ma wybór. Nasz ksiądz też miał wybór- chciał parafię bez wikarego, zadbaną- poczekał i dostał..... A od nas zwiał bez pożegnania, jak złodziej, nie rozliczył się z pieniędzy parafialnych z radą parafialną ani ludźmi. Uciekł przed wszystkimi ukradkiem! I co wy na to???? Co można zrobić? A nic, ludzie psioczą, ale nic z tego nie wynika. Dlatego podziwiam mieszkańców Czerniejowa!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację! Jak się ma plecy, to się ma wybór. Nasz ksiądz też miał wybór- chciał parafię bez wikarego, zadbaną- poczekał i dostał..... A od nas zwiał bez pożegnania, jak złodziej, nie rozliczył się z pieniędzy parafialnych z radą parafialną ani ludźmi. Uciekł przed wszystkimi ukradkiem! I co wy na to???? Co można zrobić? A nic, ludzie psioczą, ale nic z tego nie wynika. Dlatego podziwiam mieszkańców Czerniejowa!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest rozwiązanie... ludzie nie chcą księdza ,to zlikwidować parafię...i już...niech jeżdżą do sąsiedniej parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo,ja też nie jestem my i nie popieram chamstwa, warcholstwa, braku pokory, pychy wreszcie nieuctwa i prostactwa. W normalnych warunkach /w porządnym kraju/ przyjechałaby policja, rozpędziła na cztery wiatry a prokurator /sędzia/ wlepiłby w ramach ugody po 2000$ kary za zakłócenie porządku, wejście na teren prywatny, zakłócenie miru domoweo, etc. A gdyby nie było ugody, to po dwa lata więźienia z przymusowymi robotami publicznymi i raz na zawsze odechciałoby się pospólstwu /gawiedzi/ naruszania własności /w tym przypadku Kościoła/. To wariant prawny, bez względu na to czy ktoś wierzy czy nie wierzy. Gawiedź musi zrozumieć co to jest własność /inna niż własna, bo to rozumieją, z kosą goniliby za zaoranie 10 cm miedzy/. Przepraszam za ton, ale ile można tolerowć takie zachowania. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOHTÓR napisał:
Jest rozwiązanie... ludzie nie chcą księdza ,to zlikwidować parafię...i już...niech jeżdżą do sąsiedniej parafii.
DOHTORKU powtarzasz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
A ja słyszałem Beata że puszczasz się z sąsiadem.
hahaha uważaj bo odpowiesz karnie i cywilnie za pomówienia:D hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filizo niech wraca do żydów!!!!!!!!!!!!!!!!!Mason jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
hahaha uważaj bo odpowiesz karnie i cywilnie za pomówienia:D hahahahaha
haha razem z tobą. Ale ty głupia jesteś. haha. deb***ka i tyle. Nic nie czaisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gośc' date='12.08.2009, 17:03:39' post='158980'] DOHTORKU powtarzasz się. [/quotTo nie ja, ale popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka_Czerniejowa napisał:
DOBRZE BARDZO SIE CIESZE ZE WSZYSCY BRONICIE KSIEDZA KRZYSIA PODSTAWKI OWSZEM WSZYSTKIE INFORMACJE TO PLOTKI USLYSZANE OD INNYCH.ZADOWOLENI?
Tak zadowoleni, bo przyznałaś że to plotki. A plotki to nie jest prawda. Skoro jesteś taka mądra, to podważ choćby jeden argument z tych wypowiedzianych przeze mnie. Nie dasz rady. Bo nieprawdą są długi i inne Twoje brednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpis #1 Goście ...ale ocieka jadem...i to wypowiedzi katolików z Czerniejowa....wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ale ocieka jadem...i to wypowiedzi katolików z Czerniejowa....wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
haha razem z tobą. Ale ty głupia jesteś. haha. deb***ka i tyle. Nic nie czaisz.
tak a czego nie rozumiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 24

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...